Kanneljärven Opisto

Vaihde

Sähköpostiosoite opisto@kannelopisto.fi

Puhelinnumero 019 357 811

Pauliina Kalanti

Opiston Rehtori

Pauliina Kalanti on Kanneljärven Opiston rehtori.

Sähköpostiosoite pauliina.kalanti@kannelopisto.fi

Puhelinnumero 044 357 8120

Iiris Pessa

Vastaava opettaja, hakemusasiat

Iiris Pessa on Kanneljärven Opiston Taidelinjan vastaava opettaja. Iiris vastaa opettamisen lisäksi mm. hakemusprosessista. 

Sähköposti: iiris.pessa@kannelopisto.fi

Puhelinnumero: 044 357 8143

Johanna Joutsiniemi

Yhteisökasvattaja, asuminen

Johanna Joutsiniemi toimii yhteisökasvattajana Kanneljärven Opistolla. Johanna on mukana koulun järjestämillä retkillä ja vastaa mm. asuntolahakemuksien käsittelystä.

Sähköpostiosoite johanna.joutsiniemi@kannelopisto.fi

Puhelinnumero 044 357 8136

Joonas Gustavsson

Piirrustuksen ja maalauksen opettaja

Joonas Gustavsson on Kanneljärven Opiston Taidelinjan opettaja, joka vetää mm. havainto- ja mallipiirrustuskursseja. 

Sähköposti joonas.gustavsson@kannelopisto.fi

Laura Pikarla

Kuvanveiston ja plastisen sommittelun opettaja

Laura Pikarla on Taidelinjan kuvanveistosta sekä plastisesta sommittelusta vastaava opettaja. 

Sähköpostiosoite laura.pikarla@kannelopisto.fi

Please reload

019 357811

Karstuntie 537, 08450 Lohja, Finland

©2017 BY KANNELJÄRVEN OPISTO. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM